Met trots kunnen we melden dat het kader voor de jongens jeugd selectie teams voor het seizoen 2023/2024 rond is. Mooi om te melden is dat we het kader wederom invullen met “eigen” trainers. Op ieder jeugd selectie team staat een trainer met minimaal UEFA C.Dit waarborgt de kwaliteit van onze jeugd opleiding.

– JO19-1 Constant Jabaay, Joop Kersten
– JO17-1 Bob Gomersbach, Pascal Nagtegaal, Jan Vos
– JO15-1 Marius Heinerman
– JO13-1 Joey Kortlever, Tao Buizer, Jordy van Gils
– JO11-1 Jerry Schouten
– JO10-1 Jaco v.d. Kooij, Milan Schouten
– JO9-1 Patrick van Beekum

Komende  periode gaan we het gehele raamwerk van de jeugdopleiding invullen voor het seizoen 2023/2024. Als TC zijn wij trots op al onze vrijwilligers en de bereidwilligheid om zich in te zetten voor de club.

De Technische Commissie