Omdat Nico Korpel een stapje terug doet volgend seizoen moest de staf op zoek naar een nieuwe elftalleider. Ze zijn hierbij uitgekomen bij Leo van Gammeren (44).

De oud keeper van v.v. Strijen in zijn jongere jaren, is een bekend gezicht op onze club. Zo bekijkt hij altijd trouw de verrichtingen van zijn zoon Thijs (10) tijdens trainingen en wedstrijden. Ook bij de wedstrijden van ons 1e elftal is hij vaak aanwezig waarbij hij de derde helft zeker niet onbelangrijk vind. Ook zijn vrouw Karin helpt vaak bij activiteiten voor onze jeugdelftallen. 

Toen Danny Maijers vroeg of Leo wat voor de selectie wilde betekenen heeft hij hier even over nagedacht, maar hij kwam (mede door zijn vrouw….) al snel tot de conclusie dat ook hij, zoals hij het zelf zegt: Heel graag en met veel enthousiasme wil bijdragen aan onze mooie vereniging.

Wij wensen Leo heel veel plezier en succes in onze staf.

De Technische commissie