Afgelopen woensdag gingen onze kanjers voor het eerst de zaal in. Onder begeleiding van onze eigen oudere jeugdleden werden er heerlijke partijtjes gespeeld in de sporthal. De sfeer en enthousiasme was super. Er doen inmiddels al zo’n 36 kinderen mee met deze mini competitie en de verwachting is dat we na de winterstop wellicht het aantal van 40 zullen bereiken. Een geweldige mooi resultaat. De mooie tenues, die door onze business club zijn gesponsord, worden met veel trots gedragen. Dit maakt het ook extra speciaal voor deze toppers. Nogmaals dank aan onze Business Club die zich voor de volle 100% inzet voor onze jeugd en er voor zorgt dat dit mogelijk wordt gemaakt.

Bent u al sponsor of wilt u met uw bedrijf zich aansluiten bij onze Businessclub dan bent u uiteraard van harte welkom. U draag hiermee bij aan de toekomst van onze jeugdafdeling en dus van onze mooie vereniging. Voor info: info@bc-binnenmaas.nl.