Vandaag 3 februari stond in het teken van de eerste officiële oefenwedstrijd van FC Binnenmaas JO10-1 in deze samenstelling. De afgelopen weken hebben we hard getraind.
Vandaag de opdracht om dit op het veld te laten zien.
De boys zijn scherp en we starten lekker aan de wedstrijd.
We drukken ASW direct achteruit.
Het is van onze kant nog wat zoeken maar we weten elkaar lekker te vinden.
We creëren veel kansen maar de uitstekende keeper van ASW is een sta in de weg.
Na ruim een kwartier spelen is het dan Dion die de ban breekt en de 1-0 aantekent.
Niet veel later is het de net ingevallen Bret die de bal voor zijn linker krijgt en de 2-0 aantekent.
We blijven de goal zoeken van ASW hierdoor staan we te veel naar voren en ontglipt de aanvaller van ASW aan onze aandacht en wordt het kort voor rust 2-1.
Dit is ook de rust stand.
Het gevoel is goed veel kansen gecreëerd maar te weinig goals gemaakt.
Wat korte kleine tips van de trainers in de rust daarna vangt de 2e helft aan.
We zetten ASW gelijk weer onder druk.
Heerlijke combinaties volgen het is genieten voor de supporters.
En mooie combinatie op gezet door Oscar leidt er toe dat Jamil van afstand kan aanleggen 3-1.
ASW trapt af en Bret komt ongelukkig terecht. Gelukkig kan Victor ook de rol van linksbuiten aan. Nog geen minuut in het veld is het Victor die door Dion diep gestuurd wordt vanaf bijna de achterlijn lepelt Victor de bal over de keeper 4-1.
De groene gele zijn ontketend.
Het kwartiertje van onze Koen breekt aan.
Koen volgt goed de instructies op van de trainers. Binnen 5 minuten staat Koen garant voor een loep zuivere hattrick!!!Doelpunten maak je niet alleen maar als team. De 2 assists van Bastian zijn dan ook zeker noemenswaardig, TEAMWORK.
Bret was inmiddels weer hersteld van zijn verstapte enkel. Bret had in de rust oma beloofd nog een goaltje te maken aangezien oma de eerste had gemist.
Belofte maakt schuld en daar houdt Bret zich ook aan. Prima corner van Bastiaan over alles en iedereen heen valt bij Bret in zn voeten, die haalt verwoestend uit met zn linker, de bal hoog en hard in het dak van de goal 8-1.
Niet veel later doen we het nog eens over wederom een corner voor de groen gele Bastiaan achter de bal hoog voor in 1 keer op de pantoffel van Koen 9-1.
De pijp is nog niet leeg.
Dion zoekt de goal nog maar eens helaas spat zijn schot op de lat uit een.
Ook Oscar zoekt zijn geluk maar helaas tikt de goede keeper van ASW de bal over.
Een spaarzame bal komt bij onze keeper van vandaag Carsilias (Carmijn) die speelt Victor in Victor zoekt via de buitenkant Bret die de bal in 1 voetbeweging op zijn maatje Koen speelt.
Koen tikt beheerst binnen zo komt de eindstand op 10-1.
Niet veel later fluit de goed leidende scheidsrechter af.
Mooi resultaat mannen!!!
Op naar de start van de competitie.