De verkiezing van de pupil en junior van het jaar komt er weer aan. Alle leiders en trainers van de jeugdteams van onze vereniging hebben inmiddels het verzoek gekregen om kandidaten voor deze verkiezing voor te dragen. U zegt misschien: maar voetbal is toch een teamsport. Dat klopt, maar ook binnen een team kan een individu zich onderscheiden.
Naast prestatie en recreatie zijn acceptatie, respect, tolerantie, saamhorigheid, leefbaarheid, sportiviteit en plezier belangrijke begrippen binnen onze vereniging. Dit willen we zo breed mogelijk uitdragen en bewaken.
Vandaar deze verkiezing. De winnende pupil en junior ontvangen elk een wisselbeker die ze bij zich mogen houden tot de volgende verkiezing. De uiteindelijke verkiezing wordt gedaan door een daarvoor ingestelde commissie.

Op vrijdag 30 mei a.s. tijdens de finale van de Penaltybokaal zullen de winnaars of winnaressen bekend worden gemaakt.